etnografický časopis
národopisné aktuality
vydávalo KRAJSKÉ STŘEDISKO LIDOVÉHO UMĚNÍ VE STRÁŽNICI
1964 - 1990

 
     
 
login:     heslo:   
 
     
     
 

Informace k registraci:

Vážení zájemci o národopisnou problematiku,
Národní ústav lidové kultury ve Strážnici, NÚLK nástupnická organizace vydavatele Národopisných aktualit Vám zdarma zpřístupňuje úplnou html-prezentaci všech ročníků časopisu. Od začátku roku 2005 jsou k dispozici nové funkce této prezentace, které Vám umožní databázové vyhledávání v prezentaci podle bibliografických kritérií, např. podle autora, tématického stromu (primární a sekundární téma článku), ročníku vydání.

Celá html-prezentace je přístupná zcela zdarma, protože by však NÚLK rád informoval zájemce o národopisnou problematiku o své činnosti, rozhodl se přístup k databázovým funkcím prezentace podmínit bezplatnou registrací uživatele.

Jediným povinným údajem při Vaší registraci je funkční e-mailová adresa, která bude nadále sloužit jako login a na kterou Vám bude okamžitě po registraci zasláno heslo sloužící k přístupu ke všem funkcím prezentace. Registraci lze samozřejmě kdykoli zrušit. Po dobu platnosti registrace bude uživatel dostávat na tutéž e-mailovou adresu e-mailový Zpravodaj NÚLK. NÚLK nepoužije Vaši e-mailovou adresu k žádnému jinému účelu, zejména se zavazuje k tomu, že ji nepředá třetím osobám.

 
     
     
  Tento formulář slouží k registraci nových uživatelů, případně k zaslání zapomenutého hesla..
login:
 
     
  Tento formulář slouží ke změně hesla, např. pokud Vám heslo vytvořené automaticky nevyhovuje.

login:    staré heslo:

nové heslo:    potvrzení nového hesla:  

 
     
  Tento formulář slouží ke zrušení Vaší registrace (např. pokud už nemáte zájem o přístup k databázovým funkcím nebo když chcete změnit svůj login).
login:     heslo: